KONST / Litografier / Färglitografi 11543384
nr 1154 3384
Jerry Roupe
(1919-2005), Sverige
Färglitografi, Signerad och numrerad 5/40, Fjäril, motivet: 58x42
Jerry Roupe, svensk grafiker och målare född 1919, död 2005.
Utrop:
500 kr
Såld:
150 kr
måndag 8 januari 2018
kl 19:04:20
31/12 08:29:38
100 kr
3/1 17:23:23